(Видео) ИНТЕРВЈУ НА АПАСИЕВ ЗА СИТЕЛ: Каков е Апасиев во приватниот живот?

Апасиев Сител

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Каков е Апасиев во приватниот живот?
Гостување на пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев во емисијата Магазин на ТВ Сител. Темите овојпат не се во врска со политиката, туку во врска со неговиот приватен живот. Каков е Димитар надвор од политиката и социјалните медиуми, дали спортува и каква музика слуша, каков е како татко и сопруг.

 

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ