(Видео) ИНТЕРВЈУ НА СИМОНОВ ЗА ИНФОМАКС: Потребни ни се добри релации и со земјите од БРИКС!

Александар Симонов во Тешки муабети (30.11.2023)

  • Интервјуто на Александар Симонов, координатор на Сектор за надворешна политика на Левица, за Инфомакс во емисијата „Тешки муабети“ од 30.11.2023 погледнете го на нашиот Јутјуб канал:

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ