(Видео) Крмов: Пратениците на СДСМ немаат дисциплина да седат во сала дури кога имаат мнозинство

Борислав Крмов Левица Брифинг

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Дел од гостувањето на пратеникот Борислав Крмов во емисијата „Утрински Брифинг“ околу недисциплинираноста на пратениците на СДСМ во однос на пратењето на собраниски седници.

 

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ