(Видео) Мециновиќ: Левица соопшти каде ќе настапува на Локалните избори 2021

Амар Мециновиќ

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Прес конференција на Амар Мециновиќ, по повод соопштувањето на кандидати за градоначалници и советнички листи со кои Левица ќе настапи на претстојните локални избори во октомври 2021 година.

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ