(Видео) Борислав Крмов: Левица не влегува во формална коалиција

0
537
,,Ако ние влезевме во формална коалиција, Левица ќе имаше и градоначалници. Ние намерно го одиме потешкиот пат и тоа нашите гласачи добро го знаат.”
– Борислав Крмов, гостин во „Само Вистина”

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде