Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    (Видео) Крмов: Ова не е пазар, Уставот мора да се почитува

    Пратеникот Борислав Крмов, во одговор на провокативно прашање после вчерашната прес конференција, го објаснува кршењето на Уставот и законот од страна на собранискиот спикер Талат Џафери, поради тоа што ги доставува документите на пратениците во двојазична и неразбирлива форма.

     

     

    Најнови објави